Karatecy z Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin z medalami w Carpathia Karate Cup

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate Nowa Dęba

Karatecy z Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin z medalami w Carpathia Karate Cup - Zdjęcie główne

Carpathia Karate Cup | foto Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate Nowa Dęba

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W sobotę 11 maja, Rzeszów gościł uczestników Międzynarodowego Turnieju CARPATHIA KARATE CUP, który zgromadził 558 zawodników z siedmiu krajów. Reprezentacja Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate składająca się z dziewięciu zawodników, wywalczyła aż siedem medali.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Batosz Korczak w kategorii kumite U21 w wadze powyżej 90 kg, Kacper Jarecki w kategorii kumite U18 w wadze do 65 kg, oraz Bartłomiej Nawrot w kategorii kumite U14 również do 65 kg. Każdy z nich zdobył złoty medal, potwierdzając swoją dominację w swoich kategoriach.

Abigail Rozmus zdobyła srebrny medal w kategorii kata U10 i brązowy medal w kumite U10 dla zawodników ważących do 45 kg, pokazując swoje wszechstronne umiejętności. Marlena Kłembokowska zdobyła srebro w kata dla najmłodszych zawodników U8, a Łukasz Sempruch zajął trzecie miejsce w kategorii U16 w wadze powyżej 75 kg.

• Łukasz Sempruch – III miejsce U16 +75kg
W zawodach wystąpili również Zuzanna Jajko, Natalia Nawrot i Maja Daniek, którzy także zasługują na uznanie za swoją determinację i zaangażowanie. Opiekę trenerską nad naszymi zawodnikami sprawowali sensei Dawid Kiper i sensei Kacper Soboń, natomiast w roli sędziego wystąpił shihan Ryszard Kiper. Turniej CARPATHIA KARATE CUP jest jednym z najważniejszych wydarzeń w karate w Europie i stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania umiejętności przez młodych karateków.

Artykuł pochodzi z portalu korso24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.